Adast Financial Services

Adast Financial Services je nebankovní společnost, která působí na českém a mezinárodním finančním trhu. Společnost je zaměřená na podporu prodeje a financování produktů značky ADAST.

Adast Blue

Adast Blue s.r.o. se zabývá dodávkami zušlechťujících přísad do tekutých paliv, přednostně do motorové nafty, přestavbou benzinových a dieselových motorů na stlačený zemní plyn (CNG), odstraňováním ekologických zátěží.

Adast Slovakia

Adast Slovakia, s.r.o. je inžiniersko – dodávateľská spoločnosť, ktorá sa orientuje na vyššie typy dodávok pre skladovanie, výdaj a technológie ropných produktov s určením pre majiteľov a prevádzkovateľov elektrárni, skladov, čerpacích staníc a priemyselných areálov.

ADAST Systems

Společnost Adast Systems, a. s. je zaměřena na vývoj, výrobu a dodávky technologií a zařízení pro čerpání, měření a výdej kapalných a plynných paliv a na příslušenství čerpacích stanic, jakými jsou například kompresory a vysavače.

Novinky

Mezinárodní strojírenský veletrh 2016

Od pondělka 3. října 2016 pro Vás otevřeme brány pavilonu M na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Brně. Těšit se můžete na expozici zaměřenou na technologii stlačování a výdeje zemního plynu - CNG a zařízení pro skladování a výdej AdBlue® pro nákladní i osobní vozy.

03.10.2016
Více

Prohlédněte si náš nejdostupnější výdejní stojan na Zemi živitelce

Od 25. do 30. srpna máte možnost si prohlédnout výdejní stojan V-line Minor Card na stánku Unidataz na veletrhu Země živitelka v Českých Budějovicích. 

19.08.2016
Více